Zespół

TRADO nieruchomości to firma rodzinna, którą prowadzi Danuta Smoczyńska, wraz z mężem Bogumiłem i wsparciem dwójki dzieci. Każdy ma wkład w rozwój prowadzonej działalności. Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami tj. kupno, sprzedaż, wynajem różnych rodzajów nieruchomości.

Danuta i Bogumił to absolwenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, po specjalności Zarządzanie inwestycjami i nieruchomościami. Posiadają Licencje pośredników w obrocie nieruchomościami Nr 13129 i Nr 13130 nadane przez Ministra Infrastruktury.
Wspólnie uczestniczyli w licznych kursach i szkoleniach między innymi:
– Jana Fijora, polskiego milionera zajmującego się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami,
– Rona Salwadora, bliskiego współpracownika Roberta Kiyosaki, jednego z największych inwestorów w zakresie nieruchomości na świecie,
– Szkoleniach i wykładach w zakresie pośrednictwa, organizowanych przez Polską Federację Rynku Nieruchomości,
Przestudiowali także ogromną ilość książek o tematyce biznesowej i nieruchomościowej, zwracając szczególną uwagę na ciągły osobisty rozwój.

smoczynski bogumil 3Współpracują z blisko sześćdziesięcioma najważniejszymi portalami na rynku ogłoszeń w Polsce oraz innymi pośrednikami w ramach systemu MLS. Ogłoszenia umieszczają również w lokalnej prasie, na tablicach ogłoszeniowych i banerach. W samej tylko sieci ich ogłoszenia docierają do ponad stu tysięcy odbiorców, do tego nakłady gazet i liczne niezastąpione w tej branży znajomości z inwestorami.

Warto podkreślić że ich kompetencje potwierdza ponad dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej, oraz ponad pięcioletni staż pracy na rynku nieruchomości w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
Wakacje najchętniej spędzają zwiedzając interesujące zakątki Europy, z ciekawością poznają ład przestrzenny i budownictwo innych miast i państw. Zwiedzali m.in. Szwajcarię, Francję, Niemcy, Włochy, Belgię, Holandię, Grecję, Chorwację, Słowenię i Wielką Brytanię. Dzięki tej pasji poszerzają wiedzę na temat zagranicznych rynków nieruchomości. Znajomość języka angielskiego i rosyjskiego, pozwala im zaś, na współprace z zagranicznymi inwestorami.

„W naszej pracy staramy się chronić interesy osób, na rzecz których wykonujemy czynności zawodowe. Posiadamy wykupioną polisę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Oferujemy profesjonalną pomoc, mając na względzie takie wartości jak szacunek, odpowiedzialność i zaufanie, tak by zasłużyć na uznanie naszych klientów”
Rekomendacje firmy, można znaleźć w zakładce “Opinie”.

W biurze TRADO możecie Państwo uzyskać poradę w zakresie wyboru notariusza, kredytodawcy, bądź prawnika. Możecie także Państwo otrzymać kontakt do właściwego geodety, architekta, stylisty aranżacji wnętrz. Pełen zakres współpracy znajdziecie Państwo w zakładce “Partnerzy”.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, zapraszamy do naszego biura przy ulicy ul. Chopina 23D/8 w Koninie, lub kontaktu telefonicznego czy email, szczegóły w zakładce “Kontakt”.